Společenství vlastníků jednotek Petržílkova 2486-2491
Společenství vlastníků jednotek Petržílkova 2486-2491

| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Odkazy |
  Vyhledáváníkulatý roh


  serviskulatý roh
Hlášení běžných závad
e - mailem:
Petrzilkova.Sprava@seznam.cz,

event. telefonicky
(pracovní dny 14 - 18 h.):
777 789 561

Hlášení havárie
havarijní služba asistence Allianz
tel.: 241 170 000
číslo naší smlouvy je 503 489 943
SVJ zajišťuje pouze opravy a údržbu společných prostor. Opravy a údržbu bytové jednotky si zajišťují příslušní vlastníci sami.

Závady výtahů
Dispečink KONE, a.s.
tel.: 844 115 115
Nahlášená porucha bude opravena nejpozději následující pracovní den. Vyproštění osob bude provedeno v nejkratší možné době. Vyproštění věcí (např. klíčů z výtah. šachty) si hradí objednávající sám. Objednávky expresních oprav musí schválit zástupce vchodu.
Uvedené kontakty platí pouze pro potřeby členů SVJ Petržílkova.
- Je nám líto, ale bohužel není v našich silách odpovídat na nejrůznější "poradenské" dotazy a provozovat právně - technickou poradnu pro širokou veřejnost. Prosíme tedy: nepište nám s podobnými dotazy... Děkujeme za pochopení!

- Neposílejte nám prosíme ani žádné reklamní nabídky. Zasíláním neyžádané reklamy porušujete § 2, odst. 1 písmeno e) zák. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy.“

  Aktuálněkulatý roh
* Informace výboru

  Základní dokumentykulatý roh
* Stanovy SVJ
* Domovní řád
* Prohlášení vlastníka
* Oznámení pro pronajímatele
* Pravidla pro výběrová řízení; Pravidla rozúčtování záloh; Ceník za pořízení kopií dokumentů

  Kontaktní mailkulatý roh
* Mail na výbor SVJ
Uvedený mail platí pouze pro potřeby členů SVJ Petržílkova. Neposílejte nám prosíme žádné reklamní nabídky. Zasíláním neyžádané reklamy porušujete § 2, odst. 1 písmeno e) zák. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy. Děkujeme.

* Identifikátor datové schránky: r56ibtk

Výsledky ankety ohledně úprav v domě
Vydáno dne 11. 03. 2024 (1326 přečtení)

Vážení členové SVJ,
Předkládáme vám výsledky naší ankety. Celkem se ankety zúčastnilo 77 členů SVJ, tj. nadpoloviční většina.

Na základě výsledků připravíme k hlasování na výročním shromáždění konkrétní návrhy na výměnu podlahové krytiny a vymalování vstupů a společných chodeb. Pro návrh na rekonstrukci společných prostor se sice vyslovila nadpoloviční většina respondentů, ale těsně nadpoloviční většinu získal pouze návrh na nové schránky (k tomu viz níže a příloha č. 1).

K návrhu na nové osvětlení ještě upřesňujeme, že výměna by se týkala pouze původních svítidel, a to za LED svítidla spínaná pomocí pohybových čidel (viz příloha č. 2).

Kromě výše uvedených navrhovaných akcí jsme dostali řadu dalších návrhů a připomínek. K nim je třeba nejprve uvést, že SVJ zajišťuje údržbu a opravy pouze u společných částí budovy (viz příloha č. 1 s výňatkem z „prohlášení vlastníka“, kde jsou vymezeny společné části budovy na jedné straně a součásti a příslušenství bytových jednotek).

Pokud bychom se rozhodli, že SVJ má zajistit i opravu či údržbu součástí jednotek (např. schránky, sklípky, uzavírací ventily v bytech, lodžie - viz příloha č. 4), museli bychom buď získat souhlas všech členů SVJ, což není pravděpodobné, nebo údržbu provést na náklady příslušných vlastníků, pokud by se tak rozhodla nadpoloviční většina členů SVJ.

Z dalších návrhů, které byly uvedeny opakovaně, je třeba zmínit vlhkost ve sklepních prostorách (zejména vchody 2486 a 2489). K tomuto problému viz příloha č. 3, kde jsou uvedeny výňatky z odborného posudku, který nechal výbor již v minulosti vypracovat.

Často se také objevovaly připomínky k podhledům v jižních vstupech do domu (od parkoviště). Jižní vstupy do domu vedou do technického suterénu, hlavní vchody jsou na severní straně domu (zde také byly původně umístěny zvonky, schránky i čísla vchodů). Kryty (podhledy) hned za jižními vstupními dveřmi zakrývají hlavní plynové rozvody a horizontální rozvody ústředního vytápění. Tyto kryty byly instalovány na žádost stavebního úřadu jako podmínka pro kolaudaci. Navazující podhledy zakrývají rozvody vody a ústředního vytápění do jednotlivých vchodů. Zajistit "normální" světlou výšku u jižních vchodů proto není možné; výška je zde určena těmito rozvody.

Celou zprávu a přílohy ve formátu PDF naleznete zde


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )JDI na hlavní stránku

Tento web je médiem (výboru) Společenství vlastníků jednotek Petržílkova 2486-2491
Umístění webu nám na svůj server poskytla firma: NETservis s.r.o.
webdesign, webhosting, prezentace, www stránky, design, flash, internet - kompletní služby

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému v PHP
Instalaci a konfiguraci redakčního systému provedl: Robert Krejčí
Správcem a tvůrcem webu petrzilkova.cz je mucha@centrum.cz

NAVRCHOLU.cz